Sleva!

FM 5,5 kW, In = 14,3 A, 3×400 V, compac Levný

Původní cena byla: 22 657,60 Kč.Aktuální cena je: 9 516,19 Kč.

Doprava zdarma od 4 500,00 Kč Rychlé doručení po celé ČR
Bezpečná platba Šifrovaný a chráněný checkout
14 dní na vrácení Vrácení bez zbytečných komplikací
SKU: SKYEBD005FG Kategorie:

Popis

Jeho robustní konstrukce s deskami plošných spojů s povrchovou úpravou podle normy IEC 60721-3-3 třídy 3C3 umožňuje prodloužit dostupnost stroje v náročných podmínkách prostředí, například při okolních teplotách až 60 °C, bez nutnosti dodatečného chlazení. Zahrnuje funkce vhodné pro nejběžnější aplikace, včetně přesnosti točivého momentu a otáček při velmi nízkých otáčkách, vysokého dynamického výkonu s vektorovým řízením toku bez senzoru a rozšířeného frekvenčního rozsahu pro vysokorychlostní motory. Zahrnuje také paralelní připojení motorů a speciálních pohonů s využitím poměru napětí/frekvence a statické přesnosti otáček a úspory energie pro synchronní motory s otevřenou smyčkou. Váží 2,2 kg a jeho rozměry jsou 150 mm na šířku, 232 mm na výšku a 172 mm do hloubky. Altivar Machine ATV320 splňuje jednoduché i pokročilé požadavky na aplikace v oblastech balení, manipulace s materiálem, textilního průmyslu, zpracování materiálů, mechanických pohonů a zvedání. Je v souladu s normami IEC, UL, TUV, KC a dalšími mezinárodními normami. K pohonům Altivar Machine ATV320 jsou k dispozici montážní příslušenství a externí doplňky (brzdné odpory, síťové tlumivky, motorové tlumivky, přídavné filtry EMC). Typ externího příslušenství a doplňků závisí na výkonu pohonu. Produkt je dodáván ve dvou baleních. Je navržen pro montáž ve svislé poloze na panel díky 4 upevňovacím otvorům. Je plně integrován do systému EcoStruxure Machine společnosti Schneider Electric prostřednictvím DTM. Pohon ATV320 je možné konfigurovat, ovládat a diagnostikovat přímo v softwaru SoMachine a SoMove pomocí stejného softwarového modulu (DTM). Je v souladu se směrnicemi na ochranu životního prostředí, jako jsou RoHS, WEEE atd.

Základní popis
výrobková řada Altivar Machine ATV320
typ produktu nebo součásti Frekvenční měnič
použití výrobku Komplexní stroje
verze Standardní verze
formát disku Compact
montážní režim Nástěnná
Komunikační protokol portu Modbus sériový
CANopen
volitelná karta Komunikační modul, CANopen
Komunikační modul, EtherCAT
Komunikační modul, Profibus DP V1
Komunikační modul, Profinet
Komunikační modul, Ethernet Powerlink
Komunikační modul, Ethernet/IP
Komunikační modul, DeviceNet
[Us] jmenovité napájecí napětí 380…500 V – 15…10 %
jmenovitý výstupní proud 14,3 A
výkon motoru (kW) 5,5 kW pro těžký provoz
výkon motoru (hp) 7,5 hp
EMC filtr Integrovaný
stupeň krytí IP IP20
Doplňky
počet diskrétních vstupů 7
typ diskrétního vstupu STO bezpečné vypnutí motoru, 24 V DC, impedance: 1,5 kOhm
DI1…DI6 logické vstupy, 24 V DC (30 V)
DI5 programovatelný jako pulsní vstup: 030 kHz, 24 V DC (30 V)
typ logiky Pozitivní logika (zdroj)
Negativní logika (spotřebič)
počet diskr.výstupů 3
typ diskrétního výstupu Otevřený kolektor DQ+ 01 kHz 30 V DC 100 mA
Otevřený kolektor DQ- 01 kHz 30 V DC 100 mA
počet analog. vstupů 3
typ analogového vstupu AI1 napěťový: 0…10 V DC, impedance: 30 k, rozlišení 10 bitů
AI2 bipolární rozdílové napětí: +/- 10 V DC, impedance: 30 k, rozlišení 10 bitů
AI3 proud: 0…20 mA (nebo 4-20 mA. x-20 mA. 20-x mA nebo jiné hodnoty podle konfigurace), impedance: 250 , rozlišení 10 bitů
počet analogových výstupů 1
typ analogového výstupu Proudový soft. – konfigurovatelný AQ1: 0…20 mA impedance 800 , rozlišení 10 bitů
Napěťový soft. – konfigurovatelný AQ1: 0…10 V DC impedance 470 , rozlišení 10 bitů
typ výstup. relé Konfig. logické relé R1A 1 Z elektrická odolnost 100000 cykly
Konfig. logické relé R1B 1 V elektrická odolnost 100000 cykly
Konfig. logické relé R1C
Konfig. logické relé R2A 1 Z elektrická odolnost 100000 cykly
Konfig. logické relé R2C
maximální spínací proud Reléový výstup R1A, R1B, R1C na odporová zátěž1: 3 A při 250 V AC
Reléový výstup R1A, R1B, R1C na odporová zátěž1: 3 A při 30 V DC
Reléový výstup R1A, R1B, R1C, R2A, R2C na indukční zátěž0,4 a L/R = 7 ms: 2 A při 250 V AC
Reléový výstup R1A, R1B, R1C, R2A, R2C na indukční zátěž0,4 a L/R = 7 ms: 2 A při 30 V DC
Reléový výstup R2A, R2C na odporová zátěž1: 5 A při 250 V AC
Reléový výstup R2A, R2C na odporová zátěž1: 5 A při 30 V DC
minimální spínací proud Reléový výstup R1A, R1B, R1C, R2A, R2C: 5 mA při 24 V DC
metoda přístupu Slave CANopen
4 quadrant operation possible TRUE
ovl. asynchronního motoru Skalár napětí/frekvence, 5 bodů
Vektorové řízení bez zpětné vazby, standard
Poměr napětí/frekvence – Energy Saving, kvadratické U/f
Vektorové řízení bez zpětné vazby – Energy Saving
Skalár napětí/frekvence, 2 body
typ řízení synchronního motoru Vektorové řízení bez zpětné vazby
Maximum output frequency 0,599 kHz
rozběhové a doběhové rampy Lineární
U
S
Uživatelský tvar rampy
Přepínání rampy
Acceleration/deceleration ramp adaptation
Acceleration/deceleration automatic stop with DC injection
vyrovnání skluzu motoru Automatické bez ohledu na zatížení
Nastavitelné 0…300 %
Není dostupné v režimu skalár napětí/frekvence (2 nebo 5 bodů)
spínací frekvence 2…16 kHz nastavitelná
4…16 kHz ano
jmenovitá spínací frekvence 4 kHz
dobrzdění do klidu DC proudem
Brake chopper integrated TRUE
síťový proud 20,7 A při 380 V (těžký provoz)
14,5 A při 500 V (těžký provoz)
Maximální vstupní proud 20,7 A
Maximum output voltage 500 V
zdánlivý výkon 12,6 kVA při 500 V (těžký provoz)
frekvence sítě 50…60 Hz
Relative symmetric network frequency tolerance 5 %
předpokládaný Isc sítě 22 kA
Base load current at high overload 14,3 A
ztrátový výkon ( W) Ventilátor: 195,0 W při 380 V, spínací frekvence 4 kHz
With safety function Safely Limited Speed (SLS) TRUE
With safety function Safe brake management (SBC/SBT) False
With safety function Safe Operating Stop (SOS) False
With safety function Safe Position (SP) False
With safety function Safe programmable logic False
With safety function Safe Speed Monitor (SSM) False
With safety function Safe Stop 1 (SS1) TRUE
With sft fct Safe Stop 2 (SS2) False
With safety function Safe torque off (STO) TRUE
With safety function Safely Limited Position (SLP) False
With safety function Safe Direction (SDI) False
typ ochrany Přerušení vstupní fáze: měnič
Nadproud mezi výstupními fázemi a zemí: měnič
Ochrana proti přehřátí: měnič
Zkrat mezi fázemi motoru: měnič
Tepelná ochrana: měnič
šířka 150 mm
výška 232,0 mm
hloubka 178,0 mm
hmotnost přístroje 3,5 kg
přechodové momentové přetížení 170200 % jmenovitého krouticího momentu motoru
Prostředí
pracovní poloha Svislá +/- 10 stupňů
certifikace výrobků CE
ATEX
NOM
GOST
EAC
RCM
KC
označení CE
ATEX
UL
CSA
EAC
RCM
Normy IEC 61800-5-1
elektromag.kompatibilita Test odolnosti proti elektrostatickému výboji úroveň 3 conforming to IEC 61000-4-2
Test odolnosti proti vyzařovanému radiofrekvenčnímu elektromagnetickému poli úroveň 3 conforming to IEC 61000-4-3
Test odolnosti proti rychlým elektrickým přechodovým dějům/rázům úroveň 4 conforming to IEC 61000-4-4
1,2/50 µs – 8/20 µs test odolnosti proti přepětí úroveň 3 conforming to IEC 61000-4-5
Test odolnosti proti radiofrekvenčním vlnám šířeným vedením úroveň 3 conforming to IEC 61000-4-6
Test odolnosti proti poklesům a výpadkům napětí conforming to IEC 61000-4-11
Environmental class (during operation) Class 3C3 according to IEC 60721-3-3
Class 3S2 according to IEC 60721-3-3
Maximum acceleration under shock impact (during operation) 150 m/s² at 11 ms

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz k sortimentu, potřebujete poradit? Kdykoliv nás kontaktujte.

Telefon+420 587 438 886 (Po-Pá 7:00 – 15:30) E-mailWeb eshop.elpremo.czAdresa Řepčínská 342/98, Olomouc 779 00Vše o nákupu

  • Obchodní podmínky
  • Zásady o zpracování osobních údajů
  • Reklamační řád a vrácení zboží
  • Odstoupení od smlouvy
  • Výrobci
  • Blog

Informace

  • O nás
  • Kontakt
  • www.elpremo.cz
  • O firmě
  • Nastavení cookies

Top kategorie

  • Novinky a akce
  • Domovní vypínače a zásuvky
  • Kabely, vodiče a kabelové příslušenství
  • Elektroinstalační materiál
  • Ovládání a signalizace
  • Automatizace
  • Osvětlení, sv.zdroje a čidla
  • Topení, ventilace, MaR
  • Domácí spotřebiče
  • Spotřební elektronika
  • Měřicí přístroje
  • Nářadí
  • Fotovoltaika
  • Elektromobilita
  • Doplňkový sortiment
  • Výprodej

Copyright © 2026 Elpremo.cz Všechna práva vyhrazenaZobrazit porovnání